Bitcoin Forum
April 19, 2018, 09:44:45 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.0  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: G�lermisin Ağlarmısın, Ger�ek mi acaba?  (Read 77 times)
jopen
Member
**

Activity: 196
Merit: 30

View Profile
December 11, 2017, 03:03:14 PM

K�t� Bir Niyetim Yoktu, İnsanlar Eğlensin İstedim�
Umre turu i�in başvuran 120 civarında m�şterisini  Rio Karnavalı i�in Brezilya�ya g�t�rd�ğ� ortaya �ıkan Sadi Erkılı��a ait Keyf Tur isimli firmada sular durulmuyor. Umre�ye gitmek �zere evlerinden ayrılan dedelerini, d�nyaca �nl� Rio Karnavalı y�r�y�ş� sırasında samba okulu kortejlerinin i�erisinde g�ren ailelerin ihbarıyla ortaya �ıkan skandalın ardından şirketin merkez binasının �n�nde toplanan �fkeli kalabalık bir an �nce hatanın d�zeltilmesini isterken, su�lamaları reddeden firma, aileleri sağduyuya davet etti.

Umutlar giderek t�keniyor

Umre�ye gitmek �zere Keyf Tur�a başvurarak ge�tiğimiz g�nlerde T�rkiye�den ayrılan kafilenin Rio Karnavalı�nda ortaya �ıkması �zerine harekete ge�en mağdur aileler, bug�n firmanın genel merkez binası �n�nde toplanarak sorunun ��z�m� i�in seslerini y�kselttiler. Mağdur aileler adına şirket yetkililerine seslenen S�leyman Torkel, �ncelikle kafiledekilerin sağlık durumlarından endişe ettiklerini belirterek, �Benim babam zaten kalp hastası bir insan. Umre�den d�nebileceğinden bile kuşkuluyken Rio�dan d�nmesi imkansız gibi bir şey. Umudumuz her ge�en saat t�keniyor. Tek dileğimiz eğer �ld�yse en azından mutlu bir şekilde vefat etmiş olması. Bir g�naha girdiyse de Allah affetsin ne diyelim�� s�zleriyle herkesin kafiledekiler i�in duacı olmasını istedi.

Mağdur aileler arasında şu ana dek Rio�dakilerle irtibat kurabilen tek kişi olan Nesrin Hang�ler ise �D�n akşam saatlerinde babamla konuştum. Sesinde bir anormallik yoktu. Bana �Buralar dedikleri kadar varmış kızım. İnsanın hi� d�nesi gelmiyor� dedi. Bunun �zerine en son annemin arkadan �G�z�n k�r olmasın Necmi� diye bağırdığını duydum. Sonra hat kesildi. Ailecek perişanız�� derken g�z yaşlarına hakim olamadı.

�Belki bu da bir sınav�

Kafilede akrabaları bulunan ailelerden gelen tepkilerin ardından mikrofonların karşısına ge�en Keyf Tur Acentesi Yetkilisi Sadi Erkılı� ise su�lamalar karşısında firmasını savundu. �Bizim dedemizi nenemizi bu yaştan sonra yoldan �ıkardınız� şeklindeki değerlendirmelerin kendilerini son derece �zd�ğ�n� belirterek s�zlerine başlayan Sandırı �Bakın belki de bunu da bir nevi imtihan gibi g�rmek lazım. Şu an Rio�da bulunan vatandaşlarımızın imanları yeterince sağlamsa zaten hi�bir şey olmaz merak etmesinler. Ha insanlık hali, şeytana uymuş olan varsa ordan d�n�şte bir de Umre turu satarız. Gider t�vbe ederler olur biter� Ayrıca Umre fiyatına Rio�ya gittiler. Firma olarak bizim de maddi y�nden mağduriyetimiz var ama sesimizi �ıkarmıyoruz�� diyerek ortada b�y�tecek bir durum olmadığını savundu.

Kafileyi toplama �alışmaları s�r�yor

�Televizyondaki g�r�nt�leri ben de izledim. Net bir şey s�ylemem zor ancak m�şterilerimizden bazılarının cennete d�şt�kleri yanılgısıyla karnaval kortejine katıldıklarını d�ş�n�yorum. Siz de takdir edersiniz, o yaştaki insanların kafası �ok kolay karışabiliyor�� diyen Erkılı�, Rio sokaklarına yayılmış durumda bulunan kafilenin toparlanması i�in yetkililerle temasa ge�tiklerini a�ıkladı. Erkılı�, şu ana kadar Rio esnafına hacı y�z�ğ�, tespih ve ezan okuyan saat gibi �r�nler soran 6 kişinin tespit edildiğini belirtirken, �Oradaki konsolosluk �alışanlarının da yardımıyla bu şahıslara ulaşmaya �alışıyoruz. Kalp krizi teşhisiyle hastaneye gelenler i�erisinde hen�z bir T�rk�e rastlanmamış olması da bizim i�in umut verici�� diyerek aileleri sağduyuya ve sabra davet etti.

Kaynak : http://onurluhabercilerr.com/kotu-bir-niyetim-yoktu-insanlar-eglensin-istedim

Sandblock  ❱❱  Decentralized consortium of brands and customers
▬▬▬▬▬▬▬▬▬          WhitepaperTelegramAnn Thread          ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
❰ CROWDSALE ❱ Coming Soon
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 11, 2017, 06:50:36 PM

Adamlar hem su�lu hem g��l� yemin ederim g�lerek okudum. Bu şekilde a�ıklamalar yapabiliyor olmaları tam bir pişkinlik.

eserersan
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 11, 2017, 07:19:59 PM

şaka gibi adam resmen RİOya g�t�rm�ş Cheesy

PinkBlue
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

Decentralize $15-Trillion Global Trade Industry

View Profile WWW
December 11, 2017, 07:41:42 PM

Hem su�lu hem g��l� �st�ne zeytin yağı gibi suyun �st�ne �ıkmaya �alışıyor sana ne adamın imanının kuvvetli olduğundan orasını Allah bilir yetmiyor gibi pişkin pişkin cevaplamış

efulim
Member
**

Activity: 84

View Profile
December 11, 2017, 07:45:27 PM

b�yle bşey ancak bizde olur zaten tam komedi :d:D:D
tebessum
Member
**

Activity: 134