Bitcoin Forum
May 25, 2018, 02:47:46 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.0  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: T�rkiyede insanlara Bitcoini anlatmak  (Read 2051 times)
thetis
Member
**

Activity: 196
Merit: 14

View Profile
November 17, 2017, 10:17:57 AM

ilk gelen tepki ne koyunu karabaş koyunu amk diyorum. birine daha anlatayım dedim oda �iftlikbankı anlattı benimde ona kafam basmadı. herkesin alanı farklı işte

�iftlik bank diyen mala doğrudan b�t�n varını yoğunu sat gir �ok iyiymiş de. akıllanmaz bizim insanımız.

▐▐ █     GRE   ≣   GLOBAL RISK EXCHANGE     █ ▌▌
━━  ((     Whitepaper     |     ANN Thread     ))  ━━
Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Github
1527259666
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1527259666
Reply with quote  #2

1527259666
Report to moderator
1527259666
Hero Member
*

Ignore
1527259666
Reply with quote  #2

1527259666
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1527259666
Hero Member
*

Ignore
1527259666
Reply with quote  #2

1527259666
Report to moderator
emrecemsan
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

The All-in-One Cryptocurrency Exchange

View Profile
November 17, 2017, 10:28:30 AM

ben soran arkadaşlara direk deepweb para birimi diyorum.

「   B e a x y   」   THE ALL-IN-ONE CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
[ WHITEPAPER ]              Instant Deposit                   24/7 Support                    Referral Program              [ LIGHTPAPER ]
ANN THREAD     ●     BOUNTY THREAD     ●     FACEBOOK     ●   TWITTER     ●     TELEGRAM
ZENC
Full Member

Activity: 308
Merit: 153

View Profile
November 17, 2017, 11:20:06 AM

�ok ama �ok zordur. Adama bitcoini sistemini anlatsan adam boş iş der ge�er, para kazanıyorum desen inanmaz. Geleceğe dair �ng�r�lerini s�ylesen takmaz. Yahu arkadaş yıllardır neden geri kaldık diye d�ş�n�yordum. Yazık. Bu kadar yenilige kapalı degisime kapalı gelisime kafa yormayan gelecege dair bir ideali olmayan bir insan yığını g�rmedim.

Zamanın yeniliklerine yenik d�ş�l�yor. Ya da ge�im sıkıntısından başka y�ne doğrulamıyor �lkemizin insanları. Bu d�ş�nceler b�yle uzar gider. Gelişim şart. İyi forumlar dileklerimle.

Kesinlikle ge�im sıkıntısıyla alakalı değil. Ben de şuan sıkıntıdayım fakat memur arkadaşlarım var adamlara anlatıyorum iplemiyor bile. Amerikanın oyunları bile diyen var. Bence anlatmak i�in yormayın kendinizi. Kendi �ıkarı olduğu zaman kullanacaktır utana sıkıla Smiley
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 251

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 17, 2017, 12:24:35 PM

kimseye anlatmakla uğraşmayacaksın, anlamaya �alışan adamlar burada zaten insanın anlaması i�in kendisinin araştırması gerekiyor.

Closing
Jr. Member
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile
November 20, 2017, 11:15:42 AM

Yenilige kapalı bır zıhnıyet kafasına vursan dahi anlamaz o y�zden fazla kasmamak lazım
CTRLX
Hero Member

Activity: 664
Merit: 501

Streamity Decentralized cryptocurrency exchange

View Profile
November 20, 2017, 11:21:07 AM

T�rkiye'deki insanlara Bitcoin'i değil, hi�bir şeyi anlatmaya �alişmiyorum. Buradaki insanlar daha iki kişi kaldirimda y�r�meyi bilmiyor, kaldirimda y�r�meyi bilmeyen insanlarla oturup bir �ay bile i�ilmez. Yakinimda samimi olduğum insanlarada onlarin Bitcoin'le ilgilendiğini duyana kadar anlatmiyorum. Eğer o ben s�ylemeden �nce ilgileniyorsa beyin firtinasi tadinda konuşuyoruz zaten kriptoparalar hakkinda konuşmayi pek sevmiyorum.

▄▄  ▄▄                 
            ██  ▀▀  ▀▀   ██           
        ██                   ██

██  ██  ▄▄             
     ██    ██           ▀▀  ▄▄        
                  ███       ▀▀         
   ██    ██   ███      ███     ██     
                          ███         
  ██   ██   ██    ███ ███    ▄▄   ██   
               ███           ▀▀       
  ██   ██  ███           ███  ██   ██ 
                     ███               
    ▄▄  ██    ███ ███     ▄▄  ██   ██ 
    ▀▀    ▄▄              ▀▀           
      ▄▄  ▀▀          ███    ██   ██   
      ▀▀      ██  ███                 
         ██              ███    ███   
             ██  ██  ███              
       ██                    ██       
           ███  ▄▄▄  ▄▄  ███           
                ▀▀▀  ▀▀               

STREAMITY

Twitter
Facebook
Instagram
  Telegram
LinkedIn
Medium
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
November 20, 2017, 05:00:50 PM

En zor iş anlatmaya uğraşmaya değmez

harsak06
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

The future is your Genome

View Profile
November 20, 2017, 09:41:47 PM

bu �lkede millet bilmediği hakkında konuşmaya yorum yapmaya bayılıyor nedense,galiba adamda bir sorumluluk hissi olmuyor bilmeyince ağzına ne geliyorsa sallıyor,sen forumda takılmışsın işlem yapmışsın para kazanmışsın bunlar umrunda olmuyor adam yine konuşmaya devam ediyor bildiği gibi.

ostergunter
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
November 21, 2017, 08:31:29 AM

Yapması feci zor bişey zamanında aileme anlatmaya �alıştığım herkes dolandırılırsın demişti. O y�zden m�mk�n değil diye d�ş�n�yorum T�rk insanı olarak �ok ukalayız.
salinizm
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 252

View Profile
November 21, 2017, 08:44:28 AM

�yle bir durumda ka�arak uzaklaştığım bir durum. d�şman başına. anlatırsın anlamaz. anlamadığı gibi anlamak da istemez. bir de �st�ne �stl�k sorgulayıp sa�ma birşey olduğunu s�ylemeye �alışır. hem bilmez hem uydurur. anlamayanla konusulacak şey değil.

D�ş�nceleriniz hislerime tamamıyle terc�man olmuş durumda. Bizim toplumumuz her konuda uzman olduğu i�in , bitcoin hakkında hi�bir şey bilmeseler bile bildiklerini iddia edip sizin anlattıklarınızı dinlemek istemezler . Bu sebeple bu tarz insanlarla bitcoini anlatmaya gerek bile duymamak lazım.

osmiumtetroxide
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
November 21, 2017, 10:01:55 AM

deveye hendek atlakmak deyimi
cuk diye oturuyor bence cevap olaraktan
gercekten cok zor insanlara anlatmak Sad
karma580
Member
**

Activity: 114

View Profile
November 21, 2017, 01:57:53 PM

bizim insanımız cahil.�niversite mezunu arkadaşlarıma anlatamadım bitcoini..d�ş�n�n...yalnız burda ince bir nokta var tabi...bakkal d�kkanı a�ar gibi her ile �niversite a�ıldığı i�in ipini koparan �niversiteye gittiği i�in birde eğitim kalitesi rezalet olduğu i�in ego kasmak i�in �ğrencileri eziyeti zevk haline getirmiş hoca bozuntuları y�z�nden �niversite eğitimi ayağa d�şm�ş durumda...

tabiki odt� boğazi�i yıldızteknik okuyan bir insana bitcoini anlattığınızda daha farklı yaklaşacaktır okumuş cahillere g�re

bunun haricinde bitcoin 50.000 100.000 doları g�rmeden �nce bu milletin bitcoini anlayabileceğini sanmıyorum  Grin o zamanda iş işten ge�miş olacak tabiki
skylynn
Jr. Member
*

Activity: 45

View Profile
November 21, 2017, 07:30:56 PM

�zellikle X jenerasyonuna anlatmak �ok zor ama imkansız değil. Eğer nereden başlayacağınızı ve nasıl bağlayacağınızı biliyorsanız eninde sonunda anlattığınız kişinin anlamasını sağlarsınız.
bizans
Jr. Member
*

Activity: 56

View Profile
November 21, 2017, 09:08:23 PM

Anlamıyorlar.  Hi� ağzımı yoramam.  Kiss
Meowtwo
Member
**

Activity: 182
Merit: 12

FlogMall

View Profile
November 21, 2017, 09:55:45 PM

insanlarımız yenileğe a�ık olmadıkları i�in herşeyin altında birşey arar pozisyona gelmişler. sen ne kadar kanıtlasan da inanmazlar sana o y�zden hi� uğraşma kendin kazanıyorsan Allah bereket versin.

⚫⚫⚫      FLOGmall          ⚫ INTERNATIONAL E-COMMERCE SITE ⚫          WHITEPAPER   ⚫⚫⚫
FOR USERS FROM ALL OVER THE WORLD
⚫⚫⚫               WEBSITE      ANN THREAD     FACEBOOK     TWITTER         TELEGRAM               ⚫⚫⚫
thenorthblue
Member
**

Activity: 210

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
November 22, 2017, 06:03:18 AM

Anne babalara anlatmanın zorluğu başkadır.  Undecided

kgungor
Jr. Member
*

Activity: 42

View Profile
November 22, 2017, 11:40:57 AM

Basılı bir şeyin olmamasını bir t�rl� anlayamıyorlar.
coinsmania
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
November 22, 2017, 11:59:58 AM

Bence yakında daha rahat anlarlar artık her g�n bir kanal bir şey yayınlıyor.
Delinquency
Sr. Member

Activity: 452
Merit: 250

View Profile
November 22, 2017, 02:02:51 PM

�ok ama �ok zordur. Adama bitcoini sistemini anlatsan adam boş iş der ge�er, para kazanıyorum desen inanmaz. Geleceğe dair �ng�r�lerini s�ylesen takmaz. Yahu arkadaş yıllardır neden geri kaldık diye d�ş�n�yordum. Yazık. Bu kadar yenilige kapalı degisime kapalı gelisime kafa yormayan gelecege dair bir ideali olmayan bir insanlar g�rmedim. belkide benim �evrem b�yledir ne diyelim. 

Akrabama diyorum ki biraz btc'm var işte şu kadar dolara denk geliyor diye hani g�ster diyor kağıt para nerde diyor inanmıyor Cheesy insanı deli ederler kardeşim boşver takma sen

mustafayigittt
Member
**

Activity: 146

ecoinomic is the best

View Profile WWW
November 22, 2017, 04:24:32 PM

abi �ok zor bir uğraş adama borsayı anlatamıyorum gel �st�ne kriptoyu dijital parayı anlat

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.